o pohár SPORTS CLUBU
Znojmo Kometa Brno - Bilí Tygři Liberec 12:5 stav série 1:0
Bilí Tygři Liberec - Znojmo Kometa Brno 1:7 stav série 0:2
Znojmo Kometa Brno - Bilí Tygři Liberec 7:4 stav série 3:0
postupujeme do semifinále
Znojmo Kometa Brno - Zlín HC Vojkovice 11:3 stav série 1:0
Zlín HC Vojkovice - Znojmo Kometa Brno stav série 0:2
Znojmo Kometa Brno - Zlín HC Vojkovice stav série 3:0
postupujeme do finále které se hraje 4.5.2008
Znojmo Kometa Brno - HC Moller Pardubice 8:2 (2:1 , 1:1 , 5:0) stav série 1:0
HC Moller Pardubice - Znojmo Kometa Brno 2:6 (0:1 , 0:4 , 2:1) stav série 0:2
Vyhráli jseme Pohár SPORTS CLUBU!!
O2 Extraliga
Znojmo Kometa Brno - HC Sparta Praha 9:4
Kladno HC Borci - Znojmo Kometa Brno 4:8
Znojmo Komata Brno - Třinec Real Brno 7:8
HC Lasselsberger Plzeň - Znojmo Kometa Brno 1:8
Znojmo Kometa Brno - HC Moutfind České Budějovice 9:3
Bilí Tygři Liberec - Znojmo Kometa Brno 8:10
Znojmo Kometa Brno - HC Slávia Praha 3:4
Zlín HC Vojkovice - Znojmo Kometa Brno 5:8
Znojmo Kometa Brno - HC Chemopetrol Litvínov 9:3 ( 2:2 , 5:0 , 2:1 )
HC Moller Pardubice - Znojmo Kometa Brno 0:10 ( 0:3 , 0:3 , 0:4 )
Znojmo Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary 4:1 ( 1:1 , 2:0 , 1:0 )
HC Sparta Praha - Znojmo Kometa Brno 4:5 ( 0:3 , 3:0 , 1:2 )
Znojmo Kometa Brno - Kladno HC Borci 10:2 ( 3:1 , 2:0 , 5:1 )
Třinec Real Brno - Znojmo Kometa Brno 1:10 ( 0:2 , 1:3 , 0:5 )
Znojmo Kometa Brno - HC Lasserlsberger Plzeň 10:4 ( 3:0 , 4:3 , 3:1 )
HC Moutfild České Budějovice - Znojmo Kometa Brno 2:9 ( 0:4 , 1:3 , 1:2 )
Znojmo Kometa Brno - Bilí Tygři Liberec 10:4 ( 6:0 , 3:2 , 2:2 )
Hokejová Vsetínová - Znojmo Kometa Brno 2:10 ( 1:2 , 1:5 , 0:3 )
Znojmo Kometa Brno - Zlín HC Vojkovice 7:2 ( 2:1 , 2:0 , 3:1 )
HC Slávia Praha - Znojmo Kometa Brno 2:8 ( 0:4 , 0:2 , 2:2 )
Znojmo Kometa Brno - HC Vítkovice Steel 4:1 ( 0:1 , 1:0 , 3:0 )
HC Chemopetrol Vítvínov - Znojmo Kometa Brno 5:9 ( 2:4 , 2:4 , 1:1 )
Znojmo Kometa Brno - HC Moller Pardubice 8:2 ( 1:1 , 2:1 , 5:0 )
HC Energie Karlovy Vary - Znojmo Kometa Brno 2:10 ( 1:1 , 0:5 , 1:4 )
Znojmo Kometa Brno - HC Sparta Praha 9:4 ( 3:1 , 3:2 , 3:1 )
Kladno HC Borci - Znojmo Kometa Brno 5:8 ( 1:1 , 0:1 , 4:6 )
Znojmo Komata Brno - Třinec Real Brno 10:5 ( 4:1 , 1:2 , 5:2)
HC Lasselsberger Plzeň - Znojmo Kometa Brno 4:7 ( 2:3 , 1:2 , 1:2 )
Znojmo Kometa Brno - HC Moutfind České Budějovice 12:2 ( 2:2 , 3:0 , 7:0 )
Bilí Tygři Liberec - Znojmo Kometa Brno 4:7 ( 3:1 , 1:4 , 0:2 )
Znojmo Kometa Brno - Hokejová Vsetínová 12:2 ( 5:0 , 3:1 , 4:1 )
Zlín HC Vojkovice - Znojmo Kometa Brno 3:10 ( 1:1 , 1:6 , 1:3 )
Znojmo Kometa Brno - HC Slávia Praha 9:1 ( 3:1 , 5:0 , 1:0 )
Znojmo Kometa Brno - HC Davos 8:7 ( 6:3 , 1:3 , 1:1 ) přátelský
HC Vítkovice Steel - Znojmo Kometa Brno 4:12 ( 0:5 , 1:3 , 3:4 )
Znojmo Kometa Brno - HC Chemopetrol Litvínov 8:0 ( 3:0 , 3:0 , 2:0 )
HC Moller Pardubice - Znojmo Kometa Brno 5:8 ( 3:1 , 0:1 , 2:6 )
Znojmo Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary 8:1 ( 2:0 , 2:0 , 4:1 )
HC Sparta Praha - Znojmo Kometa Brno 8:7 ( 3:2 , 2:3 , 2:2 , 0:0 , a po sam. n. 1:0
Znojmo Kometa Brno - Kladno HC Borci 7:4 ( 2:2 , 1:0 , 4:2 )
Třinec Real Brno - Znojmo Kometa Brno 4:10 ( 2:2 , 2:3 , 0:5 )
Znojmo Kometa Brno - HC Lasserlsberger Plzeň 3:5 ( 1:0 , 0:1 , 2:4 )
HC Moutfild České Budějovice - Znojmo Kometa Brno 1:4 ( 0:2 , 1:1 , 0:1 )
Znojmo Kometa Brno - Bilí Tygři Liberec 7:6 ( 1:1 , 1:2 , 4:3 , 0:0 , po sam.n. 3:2)
Hokejová Vsetínová - Znojmo Kometa Brno 1:8 ( 1:0 , 0:1 , 0:7 )
Zlín HC Vojkovice - Znojmo Kometa Brno 2:3 ( 0:0 , 0:2 , 2:0 , 0:1 )
Znojmo Kometa Brno - HC Slávia Praha 4:6 ( 2:2 , 0:0 , 2:4 )
HC Vítkovice Steel - Znojmo Kometa Brno 4:3 ( 0:1 , 1:1 , 2:1)
Znojmo Kometa Brno - HC Chemopetrol Litvínov 2:3 ( 0:1 , 1:0 , 1:1 )
HC Moller Pardubice - Znojmo Kometa Brno 4:2 ( 2:1 , 2:1 , 0:0 )
Znojmo Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary 2:4 ( 1:3 , 1:1 , 0:0 )